Casa Cosi Marina II Appartement

240 Carrer De La Marina - Barcelona, Eixample, Barcelona, Spanje - Kaart weergeven

Casa Cosi Marina II Appartement is op 900 meter verwijderd van het Designmuseum van Barcelona gelegen.

Locatie

Casa Cosi Marina II Appartement ligt op ongeveer 25 minuten te voet van de oude haven Port Vell en op een paar stappen verwijderd van het Monumental metrostation. Het appartement ligt 2 km van het stadscentrum en de QuiroGena Centro profecional de terapias manuales ligt op loopafstand. Dit appartement ligt 2 km verwijderd van Barri Gòtic.

Kamers

Casa Cosi Marina II Appartement heeft een balkon en een zitruimte, en is voorzien van modern comfort zoals airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. De accommodatie is ook ingericht met een bank. Er is een badkamer met een apart toilet en een douche, tevens zijn er een haardroger en handdoeken.

Eten & Drinken

Het appartement heeft een magnetron, een waterkoker en een koelkast. Met koffie- en theevoorzieningen zorgt deze accommodatie ervoor dat gasten een comfortabel en moeiteloos verblijf hebben. Gigi von tapas, waar Europese maaltijden worden geserveerd, ligt slechts een korte wandeling naar het appartement. Casa Cosi Marina II Appartement ligt op 20 km van de luchthaven Barcelona-El Prat.

Waarom kiezen voor Casa Cosi Marina II Appartement Barcelona?

Kamer selecteren

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

Algemeen
  • Gratis Wi-Fi
1/5

Internet

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

In de keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

In de kamers

  • Zithoek
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

In de badkamer

  • Wasmachine

Toestellen

  • Flat-screen TV

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 15:00 tot 21:00
Uitchecken:
tot 11:00
LicentienummerHUTB-001131
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

Voer datums in om beschikbaarheid te zien

Vanaf USD 185 per nacht
Inchecken 4 jul 2026
Uitchecken 5 jul 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Foto's van Casa Cosi Marina II Appartement Barcelona

Locatie bij Casa Cosi Marina II Appartement Barcelona

240 Carrer De La Marina - Barcelona, Eixample, Barcelona, Spanje

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Casa Cosi Marina II Appartement Barcelona

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Voer datums in om beschikbaarheid te zien
    Vanaf USD 185 per nacht
    Inchecken 4 jul 2026
    Uitchecken 5 jul 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    4 jul 2026
    5 jul 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Thank you for your message. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Casa Cosi Marina II
    Inchecken:
    van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken:
    tot 11:00
    LicentienummerHUTB-001131
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.